O nás

Výškové práce Gekko Height services s.r.o.

Gekko Height services s.r.o. sa špecializuje na práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou. Dbáme hlavne na bezpečnosť a vysokú kvalitu odvedenej práce. Naším pracoviskom sú najmä neprístupné miesta ako sú strechy, stožiare, mosty, komíny, rôzne konštrukcie, šachty alebo stromy. Pracujeme najme s použitím horolezeckej techniky, ktorá je ekonomickejšia a veľa krát rýchlejšia, ako stavba lešenia alebo použitie ťažkej mechanizácie. Naše služby ponúkame po celom Slovensku.

Referencie

Pri práci používame
profesionálne vybavenie pre práce vo výškach

Profesionálne postupy a vybavenie

Základom bezpečnej práce vo výškach je spoľahlivé a kvalitné vybavenie a odborne vypracovaný technologický postup prác. Naše postupy pri práci vychádzajú z dlhoročných skúseností a dbajú hlavne na bezpečnosť a kvalitne odvedenú prácu. Pri práci používame špeciálne lanové techniky pri manipulácii s bremenami ako sú ťažké reklamné plachty, časti konštrukcií alebo mohutné časti stromov. Špeciálne lanové techniky zahŕňajú použitie rôznych zostáv lán, špeciálnych trecích kotiev, kladiek a navijakov. Nami používaná horolezecká technika vychádza z medzinárodných štandardov IRATA .To čo nás baví

Náš tím tvoria odborníci, ktorých spája vášeň pre práce vo výškach. Svoju prácu máme radi, preto ju odvedieme kvalitne a bezpečne.

  Profesionálny prístup

Pred každou prácou preferujeme osobnú obhliadku miesta práce, aby sme mohli vypracovať cenovú ponuku a následne presný technologický postup prác. Ohľadne vašej požiadavky Vám radi poradíme a nájdeme pre Vás najlepšie riešenie.

  Bezpečnosť na prvom mieste

Pri práci používame profesionálne vybavenie pre práce vo výškach od overených výrobcov ako Petzl, Singing rock, Tendon, profesionálne stromolezecké vybavenie od firiem Stein, Teufelberger, Gorgio fiori a NOTCH. Náradie od Hilti a Stihl.
Pracujeme v súlade s vyhláškou č.147/2013 Zb., ktorá presne ustanovuje bezpečnostné postupy pri práci vo výškach. Vybavenie každoročne podrobujeme povinnej revízii a priebežne vymieňame.
Všetci členovia nášho tímu sú držiteľmi preukazu pre prácu vo výškach v zmysle Vyhlášky č.147/2013 Zb. o bezpečnosti práce a technických zariadení pri stavebných prácach.

Profesionálny partner
pre práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou

Odborná a rýchla realizácia Vášho projektu

  • Pošlite nám nezáväznú objednávku
  • Spravíme obhliadku miesta
  • Vypracujeme technologický postup prác
  • Vypracujeme cenovú ponuku
  • Zrealizujeme Váš projekt


Bezplatná obhliadka

Pre viac informácií nám zavolajte, alebo napíšte.